::dveře
 

Dovoluji si Vás seznámit s výrobou našich dveří a nabídnout Vám kvalitní řemeslnou práci podloženou mnohaletými zkušenostmi a praxí.

Jelikož jako firma působíme již několik desetiletí na českém trhu, víme že potřeby našich

zákazníků se neustále mění, tak jako trendy ve dveřním designu. Proto jsem schopni přizpůsobit se takřka okamžitě Vašim náročným požadavkům a vyrobit dveře takzvaně na míru.

Nesetkáte se u nás s katalogy plnými typových dveří, kterými začíná být český trh doslova přesycen, ale necháme se při výrobě inspirovat skvělým vkusem našich zákazníků a vyhovíme takřka vždy Vašim potřebám a přáním. Při výrobě se snažíme používat ty nejlepší materiály, proto se nezabýváme dřevotřískovými dveřmi polepenými nejrůznějšími druhy a odstíny papírových či plastových folií, nebo jinými lacinými náhražkami masivního dřeva. Jako výplně vnitřních dveřní používáme třívrstvé BIO desky, která jsou naproti klasickým a dnes již přežitým spárovkám,tvarově stálé. U vchodových dveří tento materiál nahrazujeme PUR výplněmi, jejichž vynikající tepelná izolace vrací našim zákazníkům jejich investici v podobě ušetřených finančních prostředků za teplo, které jsou v dnešní době nemalé. To vše doplníme impregnačním nátěrem, který bude Vaše dveře po dlouhá desetiletí chránit před dřevními škůdci, plísněmi a hnilobou. Konečný odstín pak doladíme italskými ekologickými laky s UV filtrem, které nezatěžují životní prostředí a dodají Vašim dveřím luxusní hedvábně sametový vzhled a potřebnou ochranu před vnějšími vlivy. Jako doplněk dveřím si u nás můžete vybrat ze široké nabídky skleněných výplní a to zhruba třiceti různých vzorů skel. Pro Vaše větší bezpečí Vám můžeme nabídnout tříbodové zamykání vchodových dveří a bezpečnostní kování splňující nejpřísnější evropské normy, bezpečnostní skla a jiné doplňky, na které berou ohledy také některé pojišťovny a poskytují pak slevy na pojistném, díky kterým se opět Vaše investované peníze vrátí.To vše doplníme vkusnou dveřní klikou a Váš domov bude zase o něco krásnější a bydlení v něm zase o něco příjemnější.

 
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality